Harmonogram

przez | 10 lipca 2019

Szanowni Państwo,

Poniżej prezentujemy harmonogram zajęć w ramach realizacji zadania 5. SZKOLENIE ZAWODOWE  dla grupy 11.

Miejsce realizacji: Skurpie 46, 14-206 Płośnica

Lp data godziny
1 12.07.2019 08:00-14:30
2 13.07.2019 08:00-14:30
3 14.07.2019 08:00-14:30
4 15.07.2019 08:00-14:30
5 16.07.2019 08:00-14:30
6 17.07.2019 08:00-14:30
7 18.07.2019 08:00-14:30
8 19.07.2019 08:00-14:30
9 20.07.2019 08:00-14:30
10 21.07.2019 08:00-14:30

 

 

——————————————————————————————–

Szanowni Państwo,

Poniżej prezentujemy harmonogram zajęć w ramach realizacji zadania 3. TRENING UMIEJĘTNOŚCI SPOŁECZNYCH  dla grupy 11.

Zajęcia będą realizowane przy ul. Pocztowej 13A, 13-200 Działdowo

zajęcia grupowe:

Lp data godziny
1 15.06.2019 09:00-14:00
2 21.06.2019 09:00-14:00
3 22.06.2019 09:00-14:00
4 23.06.2019 09:00-14:00

zajęcia indywidualne:

Lp data godziny
1 17.06.2019 16:00-20:00
2 18.06.2019 16:00-20:00
3 19.06.2019 16:00-20:00
4 21.06.2019 15:00-19:00
5 22.06.2019 15:00-19:00
6 23.06.2019 15:00-19:00
7 24.06.2019 16.00-20.00
8 25.01.1900 08:00-20:00
10 26.06.2019 16.00-20.00
11 27.06.2019 16.00-20.00

 


Szanowni Państwo,

Poniżej prezentujemy harmonogram zajęć w ramach realizacji zadania 2. PORADNICTWO SPECJALISTYCZNE  dla grupy 11.

Zajęcia będą realizowane przy ul. Norwida 2/102, 13-200 Działdowo

Lp data godziny
1 27.05.2019 16:00-20:00
2 28.05.2019 16:00-18:00
3 29.05.2019 16:00-18:00
4 30.05.2019 16:00-18:00
5 31.05.2019 16:00-18:00
6 01.06.2019 08:00-20:00
7 02.06.2019 09:00-19:00
8 03.06.2019 16:00-20:00
9 04.06.2019 16:00-20:00
10 05.06.2019 16:00-20:00
11 06.06.2019 16:00-20:00
12 07.06.2019 16:00-20:00
13 08.06.2019 08:00-20:00
14 09.06.2019 09:00-19:00
15 10.06.2019 16:00-20:00
16 11.06.2019 16:00-20:00
17 12.06.2019 16:00-20:00

 

 

—————————————————————————————————

Szanowni Państwo,

Poniżej prezentujemy harmonogram zajęć w ramach realizacji zadania 1. DIAGNOZA SYTUACJI PROBLEMOWEJ…  dla grupy 11.

Zajęcia będą realizowane przy ul. Norwida 2/102, 13-200 Działdowo

Lp data godziny
1 21.05.2019 08:00-20:00
2 22.05.2019 08:00-20:00
3 23.05.2019 08:00-20:00
4 24.05.2019 08:00-20:00

 

————————————————————————————————–

Szanowni Państwo,

Poniżej prezentujemy harmonogram zajęć w ramach realizacji zadania 5. SZKOLENIE ZAWODOWE  dla grupy 10. Zajęcia będą realizowane przy ul. M. Curie-Skłodowskiej 11a, Szczytno

Lp data godziny
1 01.06.2019 8.00-15:15
2 05.06.2019 8.00-15:15
3 06.06.2019 8.00-15:15
4 07.06.2019 8.00-15:15
5 09.06.2019 8.00-15:15
6 10.06.2019 8.00-15:15
7 12.06.2019 8.00-15:15
8 13.06.2019 8.00-15:15
9 14.06.2019 8.00-14.30

 

————————————————————————————————

Szanowni Państwo,

Poniżej prezentujemy harmonogramy zajęć w ramach realizacji zadania 5. SZKOLENIA ZAWODOWE I KOMPUTEROWE  dla grup 12 i 13.

Adres zajęć – Ulnowo 1, 14-240 Susz

SZKOLENIA ZAWODOWE

GRUPA 12

Lp data godziny
1 13.05.2019 08:30 -15:10
2 14.05.2019 08:30 -15:10
3 15.05.2019 08:30 -15:10
4 16.05.2019 08:30 -15:10
5 17.05.2019 08:30 -15:10
6 20.05.2019 08:30 -15:10
7 21.05.2019 08:30 -15:10
8 22.05.2019 08:30 -15:10
9 23.05.2019 08:30 -15:10
10 24.05.2019 08:30 -15:10

GRUPA 13

Lp data godziny
1 15.05.2019 08:30 -15:10
2 16.05.2019 08:30 -15:10
3 17.05.2019 08:30 -15:10
4 18.05.2019 08:30 -15:10
5 20.05.2019 08:30 -15:10
6 21.05.2019 08:30 -15:10
7 22.05.2019 08:30 -15:10
8 23.05.2019 08:30 -15:10
9 24.05.2019 08:30 -15:10
10 27.05.2019 08:30 -15:10

SZKOLENIA KOMPUTEROWE

GRUPA 12

Lp data godziny
1 28.05.2019 12:10 – 20:10
2 29.05.2019 12:10 – 20:10
3 30.05.2019 12:10 – 20:10
4 31.05.2019 12:10 – 20:10

GRUPA 13

Lp data godziny
1 28.05.2019 07:00- 15:00
2 29.05.2019 07:00- 15:00
3 30.05.2019 07:00- 15:00
4 31.05.2019 07:00- 15:00

 


Szanowni Państwo,

Poniżej prezentujemy harmonogramy zajęć w ramach realizacji zadania 4. WARSZTATY AKTYWNEGO POSZUKIWANIA PRACY  dla grup 9 i 10 w Szczytnie. Zajęcia odbędą się w sali przy ul. M. Curie-Skłodowskiej 11a, 12-100 Szczytno

GRUPA 9

Lp. data godziny
1 16.05.2019 09:00-13:00
2 17.05.2019 15:00-19:00
3 25.05.2019 09:00-13:00
4 08.06.2019 09:00-13:00
5 15.06.2019 09:00-13:00

GRUPA 10

Lp. data godziny
1 16.05.2019 15:00-19:00
2 18.05.2019 13:00-17:00
3 25.05.2019 13:00-17:00
4 08.06.2019 13:00-17:00
5 15.06.2019 13:00-17:00

 

—————————————————————————————-

Szanowni Państwo,

Poniżej prezentujemy harmonogramy zajęć w ramach realizacji zadania 4. WARSZTATY AKTYWNEGO POSZUKIWANIA PRACY  dla grup 12 i 13 w Suszu.

Zajęcia odbędą się w Ulnowo 1, 12-240 Susz

GRUPA 12

Lp data godziny
1 06.05.2019 13:10 – 17:10
2 07.05.2019 13:10 – 17:10
3 08.05.2019 13:10 – 17:10
4 09.05.2019 13:10 – 17:10
5 10.05.2019 13:10 – 17:10

GRUPA 13

Lp data godziny
1 06.05.2019 09:00-13:00
2 07.05.2019 09:00-13:00
3 08.05.2019 09:00-13:00
4 09.05.2019 09:00-13:00
5 10.05.2019 09:00-13:00

——————————————————————————————

Szanowni Państwo,

Poniżej prezentujemy harmonogramy zajęć w ramach realizacji zadania 4. WARSZTATY AKTYWNEGO POSZUKIWANIA PRACY  dla grup 6, 7, 8.

Zajęcia odbędą się przy ul. M. Curie-Skłodowskiej 15, 12-100 Szczytno

GRUPA 6

Lp data godziny
1 28.03.2019 8:00-12:00
2 29.03.2019 8:00-12:00
3 02.04.2019 8:00-12:00
4 03.04.2019 8:00-12:00
5 06.04.2019 8:00-12:00

 

GRUPA 7

Lp data godziny
1 29.04.2019 8:00-12:00
2 06.05.2019 8:00-12:00
3 07.05.2019 8:00-12:00
4 08.05.2019 8:00-12:00
5 09.05.2019 8:00-12:00

 

GRUPA 8

Lp data godziny
1 04.04.2019 8:00-12:00
2 05.04.2019 8:00-12:00
3 08.04.2019 8:00-12:00
4 09.04.2019 8:00-12:00
5 20.04.2019 8:00-12:00

————————————————————————————————-

Szanowni Państwo,

Poniżej prezentujemy harmonogramy zajęć w ramach realizacji zadania 5. SZKOLENIA KOMPUTEROWE

grupy 6 i 8 odbędą zajęcia przy ul. M. Curie-Skłodowskiej 15, Szczytno

grupa 7 przy ul. Polnej 1, Szczytno

grupy 9 i 10 przy ul. M. Curie-Skłodowskiej 11a, Szczytno

GRUPA 6

Lp data godziny
1 20.05.2019 8:00-14:35
2 21.05.2019 8:00-14:35
3 22.05.2019 8:00-14:35
4 23.05.2019 8:00-14:35
5 24.05.2019 8:00-14:35

GRUPA 7

Lp data godziny
1 03.06.2019 8:00-14:45
2 04.06.2019 8:00-14:45
3 05.06.2019 8:00-14:45
4 06.06.2019 8:00-14:45
5 07.06.2019 8:00-14:45

GRUPA 8

Lp data godziny
1 27.05.2019 08:00-14:35
2 28.05.2019 08:00-14:35
3 29.05.2019 08:00-14:35
4 30.05.2019 08:00-14:35
5 31.05.2019 08:00-14:35

GRUPA 9

Lp data godziny
1 10.05.2019 08:00-14:30
2 13.05.2019 08:00-14:30
3 14.05.2019 08:00-14:30
4 15.05.2019 08:00-14:30
5 18.05.2019 08:00-14:30

GRUPA 10

Lp data godziny
1 17.05.2019 08:00-14:30
2 20.05.2019 08:00-14:30
3 21.05.2019 08:00-14:30
4 22.05.2019 08:00-14:30
5 23.05.2019 08:00-14:30

—————————————————————————————————-

Szanowni Państwo,

Poniżej prezentujemy harmonogramy zajęć w ramach realizacji zadania 5. SZKOLENIA ZAWODOWE

grupy 6, 7, 8 odbędą zajęcia przy ul. M. Curie-Skłodowskiej 15, Szczytno

grupa 9 przy ul. M. Curie-Skłodowskiej 11a, Szczytno

GRUPA 6:

Lp data godziny
1 08.04.2019 8:00-14:35
2 09.04.2019 8:00-14:35
3 10.04.2019 8:00-14:35
4 11.04.2019 8:00-14:35
5 12.04.2019 8:00-14:35
6 15.04.2019 8:00-14:35
7 16.04.2019 8:00-14:35
8 17.04.2019 8:00-14:35
9 18.04.2019 8:00-14:35
10 19.04.2019 8:00-14:35

GRUPA 7

Lp data godziny
1 20.05.2019 08:00 – 14:35
2 21.05.2019 08:00 – 14:35
3 22.05.2019 08:00 – 14:35
4 23.05.2019 08:00 – 14:35
5 24.05.2019 08:00 – 14:35
6 27.05.2019 08:00 – 14:35
7 28.05.2019 08:00 – 14:35
8 29.05.2019 08:00 – 14:35
9 30.05.2019 08:00 – 14:35
10 31.05.2019 08:00 – 14:35

GRUPA 8

Lp data godziny
1 06.05.2019 08:00-14:35
2 07.05.2019 08:00-14:35
3 08.05.2019 08:00-14:35
4 09.05.2019 08:00-14:35
5 10.05.2019 08:00-14:35
6 13.05.2019 08:00-14:35
7 14.05.2019 08:00-14:35
8 15.05.2019 08:00-14:35
9 16.05.2019 08:00-14:35
10 17.05.2019 08:00-14:35

GRUPA 9

Lp data godziny
1 23.04.2019 08:00-14:35
2 24.04.2019 08:00-14:35
3 25.04.2019 08:00-14:35
4 26.04.2019 08:00-14:35
5 29.04.2019 08:00-14:35
6 30.04.2019 08:00-14:35
7 06.05.2019 08:00-14:35
8 07.05.2019 08:00-14:35
9 08.05.2019 08:00-14:35
10 09.05.2019 08:00-14:35

 


Szanowni Państwo,

Poniżej prezentujemy harmonogramy zajęć w ramach realizacji zadania 3. TRENING UMIEJĘTNOŚCI SPOŁECZNYCH  dla grup 6, 7, 8, 9, 10, 12 i 13.

Grupy 6, 7 i 8 odbędą zajęcia przy ul. M. Curie-Skłodowskiej 15, 12-100 Szczytno

GRUPA 6

Zajęcia grupowe:

Lp data godziny
1 25.03.2019 8:00-13:00
2 26.03.2019 8:00-13:00
3 30.03.2019 8:00-13:00
4 01.04.2019 8:00-13:00

Zajęcia indywidualne:

Lp data godziny
1 04.04.2019 07:00 – 19:40
2 05.04.2019 07:00 – 19:40

 

GRUPA 7

Zajęcia grupowe:

Lp data godziny
1 25.04.2019 8:00-13:00
2 26.04.2019 8:00-13:00
3 27.04.2019 8:00-13:00
4 30.04.2019 8:00-13:00

Zajęcia indywidualne:

Lp data godziny
1 23.04.2019 07:00 – 19:40
2 24.04.2019 07:00 – 19:40

 

GRUPA 8

Zajęcia grupowe:

Lp data godziny
1 10.04.2019 8:00-13:00
2 11.04.2019 12:00-17:00
3 12.04.2019 12:00-17:00
4 13.04.2019 12:00-17:00

Zajęcia indywidualne:

Lp data godziny
1 16.04.2019 07:00 – 19:40
2 17.04.2019 07:00 – 19:40

 

Grupy 9 i 10 odbędą zajęcia  przy ul. M. Curie-Skłodowskiej 11a, 12-100 Szczytno

GRUPA 9

Zajęcia grupowe:

Lp data godziny
1 03.04.2019 8.00 – 13.00
2 04.04.2019 8.00 – 13.00
3 05.04.2019 8.00 – 13.00
4 08.04.2019 8.00 – 13.00

Zajęcia indywidualne:

Lp data godziny
1 03.04.2019 13.00 – 19.00
2 04.04.2019 13.00 – 19.00
3 05.04.2019 13.00 – 19.00
4 07.04.2019 8.00 – 20.00
5 08.04.2019 13.00 – 19.00
6 09.04.2019 8.00 – 20.00
7 10.04.2019 8.00 – 20.00

 

GRUPA 10

Zajęcia grupowe:

Lp data godziny
1 11.04.2019 8.00 – 13.00
2 12.04.2019 8.00 – 13.00
3 15.04.2019 8.00 – 13.00
4 16.04.2019 8.00 – 13.00

Zajęcia indywidualne:

Lp data godziny
1 11.04.2019 13.00 – 19.00
2 12.04.2019 13.00 – 19.00
3 14.04.2019 08:00 – 20:00
4 15.04.2019 13.00 – 19.00
5 16.04.2019 13.00 – 19.00

 

Grupy 12 i 13 odbędą zajęcia w Ulnowo 1, 14-240 Susz.

GRUPA 12

Zajęcia grupowe:

Lp data godziny
1 11.04.2019 09:00-14:00
2 12.04.2019 09:00-14:00
3 15.04.2019 09:00-14:00
4 16.04.2019 09:00-14:00

Zajęcia indywidualne:

Lp data godziny
1 20.04.2019 09:00-17:15
2 23.04.2019 09:00-17:15
3 24.04.2019 09:00-17:15
4 06.05.2019 09:00-13:05
5 07.05.2019 09:00-13:05
6 08.05.2019 09:00-13:05
7 09.05.2019 09:00-13:05
8 10.05.2019 09:00-13:05
9 13.05.2019 17:20-19:20
10 15.05.2019 15:15-17:15

 

GRUPA 13

Zajęcia grupowe:

Lp data godziny
1 17.04.2019 09:00-14:00
2 18.04.2019 09:00-14:00
3 19.04.2019 09:00-14:00
4 20.04.2019 09:00-14:00

Zajęcia indywidualne:

Lp data godziny
1 27.04.2019 13:10 – 19:20
2 29.04.2019 09:00-19:20
3 30.04.2019 09:00-17:15
4 06.05.2019 13:10 – 19:20
5 07.05.2019 13:10 – 19:20
6 08.05.2019 13:10 – 19:20
7 09.05.2019 13:10 – 19:20

 

————————————————————————————————

Szanowni Państwo,

Poniżej prezentujemy harmonogramy zajęć w ramach realizacji zadania 2. PORADNICTWO SPECJALISTYCZNE  dla grup 6, 7, 8, 9 i 10 w Szczytnie, a także dla grup 12 i 13 w Suszu.

Grupy- 6, 7 i 8 odbędą zajęcia w salach przy ul. M. Curie-Skłodowskiej 15, 12-100 Szczytno

GRUPA 6:

Lp data godziny
1 20.03.2019 07:00 – 19:40
2 21.03.2019 07:00 – 19:40
3 22.03.2019 07:00 – 19:40
4 23.03.2019 07:00 – 19:40

 

GRUPA 7:

Lp data godziny
1 08.04.2019 07:00 – 19:40
2 09.04.2019 07:00 – 19:40
3 10.04.2019 07:00 – 19:40
4 11.04.2019 07:00 – 19:40
5 12.04.2019 07:00 – 19:40
6 13.04.2019 07:00 – 19:40

 

GRUPA 8:

Lp data godziny
1 29.03.2019 07:00 -19:40
2 30.03.2019 07:00 -19:40
3 02.04.2019 07:00 -19:40
4 03.04.2019 07:00 -19:40

Grupy- 9 i 10 odbędą zajęcia w salach przy ul. M. Curie-Skłodowskiej 11a, 12-100 Szczytno

GRUPA 9:

Lp data godziny
1 30.03.2019 08:00-20:00
2 01.04.2019 08:00-20:00
3 02.04.2019 08:00-20:00
4 06.04.2019 10:00-20:00
5 09.04.2019 08:00-20:00
6 10.04.2019 16:00-20:00
7 13.04.2019 10:00-12:00
8 13.04.2019 18:00-20:00
9 15.04.2019 08:00-20:00
10 17.04.2019 08:00-20:00
11 24.04.2019 14:30-18:30
12 06.05.2019 14:30-16:30
13 06.05.2019 18:30-20:30
14 08.05.2019 14:30-16:30
15 08.05.2019 18:30-20:30
16 10.05.2019 14:30-16:30
17 10.05.2019 18:30-20:30
18 11.05.2019 08:00-20:00
19 13.05.2019 14:30-16:30
20 13.05.2019 18:30-20:30

GRUPA 10:

Lp data godziny
1 06.04.2019 08:00-10:00
2 09.04.2019 14:00-16:00
3 10.04.2019 08:00-16:00
4 13.04.2019 08:00-10:00
5 13.04.2019 12:00-18:00
6 24.04.2019 08:00-14:00
7 24.04.2019 18:30-20:30
8 06.05.2019 08:00-14:00
9 06.05.2019 16:30-18:30
10 08.05.2019 08:00-14:00
11 08.05.2019 16:30-18:30
12 10.05.2019 08:00-14:00
13 10.05.2019 16:30-18:30
14 13.05.2019 08:00-14:00
15 13.05.2019 16:30-18:30

Grupy- 12 i 13 odbędą zajęcia w Ulnowie 1, 14-240 Susz

GRUPA 12:

Lp data godziny
1 17.04.2019 09:00-17:15
2 18.04.2019 09:00-17:15
3 19.04.2019 09:00-17:15
4 15.05.2019 17:20-19:20
5 16.05.2019 15:15-19:20
6 17.05.2019 15:15-19:20
7 18.05.2019 08:00-19:20
8 20.05.2019 15:15-19:20
9 21.05.2019 15:15-19:20
10 22.05.2019 15:15-19:20
11 27.05.2019 09:00-15:10
12 28.05.2019 10:00-12:00
13 29.05.2019 08:00-12:05
14 30.05.2019 08:00-12:05
15 03.06.2019 09:00-19:20
16 04.06.2019 09:00-19:20
17 05.06.2019 09:00-13:05

 

GRUPA 13:

Lp data godziny
1 25.04.2019 09:00-19:20
2 26.04.2019 09:00-19:20
3 27.04.2019 09:00-13:05
4 10.05.2019 13:10-19:20
5 13.05.2019 09:00-17:15
6 14.05.2019 09:00-19:20
7 23.05.2019 15:15 – 19:20
8 24.05.2019 15:15 – 19:20
9 25.05.2019 09:00-17:15
10 27.05.2019 15:15 – 19:20
11 28.05.2019 15:15 – 19:20
12 05.06.2019 13:10-17:15
13 06.06.2019 09:00-19:20
14 07.06.2019 09:00-19:20

 

 

————————————————————————————————–

Szanowni Państwo,

Poniżej prezentujemy harmonogramy zajęć w ramach realizacji zadania 1. Diagnoza sytuacji problemowej…  dla grup 12 i 13.

Miejsce realizacji zajęć obu grup: Ulnowo 1, 14-240 Susz

GRUPA 12:

Lp data godziny
1 04.04.2019 09:00-19:20
2 05.04.2019 09:00-19:20
3 06.04.2019 09:00- 13:05
4 08.04.2019 09:00-17:15
5 09.04.2019 09:00-17:15
6 10.04.2019 09:00-17:15

GRUPA 13:

Lp data godziny
1 11.04.2019 09:00-19:20
2 12.04.2019 09:00-19:20
3 13.04.2019 09:00- 17:15
4 14.04.2019 09:00-19:20
5 15.04.2019 09:00-19:20

 


Szanowni Państwo,

Poniżej prezentujemy harmonogramy zajęć w ramach realizacji zadania 1. Diagnoza sytuacji problemowej…  dla grup 6, 7, 8, 9 i 10 w Szczytnie:

Grupy- 6, 7 i 8 odbędą zajęcia w salach przy ul. M. Curie-Skłodowskiej 15, 12-100 Szczytno

GRUPA 6:

Lp data godziny
1 15.03.2019 08:30 – 18:45
2 18.03.2019 08:30 – 18:45
3 19.03.2019 08:30 – 12:30

GRUPA 7:

Lp data godziny
1 29.03.2019 07:00 – 19:30
2 30.03.2019 07:00 – 19:30
3 01.04.2019 07:00 – 19:30
4 02.04.2019 07:00 – 19:30

GRUPA 8:

Lp data godziny
1 25.03.2019 07:00- 19:30
2 26.03.2019 07:00- 19:30
3 27.03.2019 07:00- 19:30
4 28.03.2019 07:00- 19:30

 

Grupy 9 i 10 odbędą zajęcia w salach przy ul. M. Curie-Skłodowskiej 11a, 12-100 Szczytno

GRUPA 9:

Lp data godziny
1 14.03.2019 08:00-20:00
2 18.03.2019 08:00-20:00
3 19.03.2019 08:00-20:00
4 20.03.2019 10:00-20:00
5 21.03.2019 08:00-20:00
6 25.03.2019 16:00-20:20

GRUPA 10:

Lp data godziny
1 21.03.2019 14:00-16:00
2 25.03.2019 08:00-16:00
3 27.03.2019 08:00-20:00
4 28.03.2019 08:00-20:00

 

—————————————————————————————————

Szanowni Państwo,

Poniżej prezentujemy harmonogram zajęć w ramach realizacji zadania 5 – Szkolenia zawodowego i komputerowego dla grupy 5 w Działdowie.

Szkolenie zawodowe

Miejsce realizacji: Skurpie 46, 14-206 Płośnica

Lp data godziny
1 03.04.2019 08:00 – 14:35
2 04.04.2019 08:00 – 14:35
3 05.04.2019 08:00 – 14:35
4 06.04.2019 08:00 – 14:35
5 07.04.2019 08:00 – 14:35
6 08.04.2019 08:00 – 14:35
7 09.04.2019 08:00 – 14:35
8 10.04.2019 08:00 – 14:35
9 11.04.2019 08:00 – 14:35
10 12.04.2019 08:00 – 14:35

Szkolenie komputerowe

Miejsce realizacji: ul. Pocztowa 13 A, 13-200 Działdowo

Lp data godziny
1 09.03.2019 09.00-15.30
2 10.03.2019 08.00-14.30
3 14.03.2019 09.00-15.30
4 16.03.2019 09.00-15.30
5 17.03.2019 08.00-14.30

 

—————————————————————————————————-

Szanowni Państwo,

Poniżej prezentujemy harmonogram zajęć w ramach realizacji zadania 5 – Szkolenie zawodowe dla grupy 2 w Szczytnie.

Miejsce szkolenia: ul. M. Curie Skłodowskiej 11a, 12-100 Szczytno

1. 07/02/2019 9:15 – 15:55
2. 14/02/2019 13:30- 20:10
3. 16/02/2019 9:15 – 15:55
4. 25/02/2019 8:00-16:40
5. 28/02/2019 9:15 – 15:55
6. 02/03/2019 9:15-15:55
7. 04/03/2019 8:00-16:40
8. 16/03/2019 9:15-15:55
9. 23/03/2019 9:15-15:55
10. 30/03/2019 9:15-15:55

—————————————————————————————————-

Szanowni Państwo,

Poniżej prezentujemy harmonogramy zajęć w ramach realizacji zadania 4 – Warsztaty aktywnego poszukiwania pracy dla grupy 5 w Działdowie.

Gr 5 Pocztowa 13 A, 13-200 Działdowo

22.02.2019 09.00-13.00
23.02.2018 10.00-14.00
24.02.2019 09.00-13.00
02.03.2019 09.00-13.00
03.03.2019 09.00-13.00

 


Szanowni Państwo,

Poniżej prezentujemy harmonogramy zajęć w ramach realizacji zadania 5 – Szkolenia komputerowe ICT w ramach Modułu II dla grup 1, 2, 3 i 4 w Szczytnie.

Gr. 1 ul. M. Curie Skłodowskiej 11a, 12-100 Szczytno

31/01/2019 08:00-14:40
01/02/2019 08:00-14:40
02/02/2019 08:00-14:40
03/02/2019 08:00-14:40
04/02/2019 12:00-18:40

Gr 2 ul. M. Curie Skłodowskiej 11a, 12-100 Szczytno

08/02/2019 11:00-17:40
11/02/2019 12:00-18:40
15/02/2019 11:00-17:40
18/02/2019 12:00-18:40
22/02/2019 11:00-17:40

Gr 3 ul. M. Curie Skłodowskiej 15, 12-100 Szczytno

11/02/2019 08:00-14:40
12/02/2019 08:00-14:40
13/02/2019 08:00-14:40
14/02/2019 08:00-14:40
15/02/2019 08:00-14:40

Gr 4 ul. M. Curie Skłodowskiej 15, 12-100 Szczytno 

04/02/2019 08:00-14:40
05/02/2019 08:00-14:40
06/02/2019 08:00-14:40
07/02/2019 08:00-14:40
08/02/2019 08:00-14:40

 


Szanowni Państwo,

Poniżej prezentujemy harmonogramy zajęć w ramach realizacji zadanie 3 – Trening umiejętności społecznych dla grupy 5 w Działdowie.

Harmonogram IND TUS gr 5

Harmonogram zad 3 grupa 5


Szanowni Państwo,

Poniżej prezentujemy harmonogramy zajęć w ramach realizacji zadania 5 – Szkolenia zawodowe dla grup 1, 3, i 4 w Szczytnie.

Harmonogram szkolenie zaw. gr 1

Harmonogram szkolenia zaw. gr 3

Harmonogram szkolenia zaw. gr 4

—————————————————————————————————-

Szanowni Państwo,

Poniżej prezentujemy harmonogramy zajęć w ramach realizacji zadania 4 – Warsztaty aktywnego poszukiwania pracy dla grup 1, 2, 3, i 4 w Szczytnie.

Harmonogram gr 1 i 2

Harmonogram gr 3 i 4


Szanowni Państwo,

Poniżej prezentujemy harmonogramy zajęć w ramach realizacji zadania 3 – Trening umiejętności społecznych dla grup 3 i 4 w Szczytnie.

Harmonogram zad 3 gr 3

Harmonogram zad 3 gr 4

Harmonogramy gr 3 i 4 spotkania indywidualne


Szanowni Państwo,

Poniżej prezentujemy harmonogram zajęć indywidualnych w ramach realizacji zadania Poradnictwo specjalistyczne prawne/pedagogiczne/psychologiczne dla 12 UP w Działdowie.

Harmonogram zad. 2


Szanowni Państwo,

Poniżej prezentujemy harmonogram zajęć indywidualnych w ramach realizacji zadania 1 dla 12 UP w Działdowie.

Harmonogram zad 1

————————————————————————————————-

Szanowni Państwo,

Poniżej prezentujemy harmonogram zajęć indywidualnych w ramach realizacji zadania Poradnictwo specjalistyczne prawne/pedagogiczne/psychologiczne dla 24 UP w Szczytnie.

Poradnictwo specjalistyczne IND

————————————————————————————————-

Szanowni Państwo,

Poniżej prezentujemy harmonogramy zajęć indywidualnych w ramach realizacji zadania 1 dla 24 UP w Szczytnie.

Harmonogram zajęć zad. 1

————————————————————————————————–

Szanowni Państwo,

Poniżej prezentujemy harmonogramy zajęć w ramach realizacji zadania 3 – Trening umiejętności społecznych dla grup 1 i 2 w Szczytnie.

Zajęcia grupowe:

Harmonogram GR 1 TUS

Harmonogram GR 2 TUS

Zajęcia indywidualne:

grupa 1:

Lp data godziny
1 03.12.2018 13:00-19:00
2 04.12.2018 13:00-19:00
3 17.12.2018 13:00-19:00
4 18.12.2018 13:00-19:00
5 08.01.2019 13:00-17:00
6 09.01.2019 09:00-19:00
7 14.01.2019 13:00-19:00
8 15.01.2019 09:00-15:00
9 16.01.2019 09:00-11:00

grupa 2:

Lp data godziny
1 05.12.2018 13:00-19:00
2 06.12.2018 13:00-19:00
3 14.12.2018 11:00-13:00
4 16.12.2019 11:00-19:00
5 19.12.2018 13:00-19:00
6 20.12.2018 13:00-19:00
7 14.01.2019 13:00-15:00
8 15.01.2019 15:00-19:00

————————————————————————————————-

Szanowni Państwo,

Poniżej prezentujemy harmonogram spotkań ze specjalistami w ramach realizacji zadania 2 –Poradnictwa specjalistycznego pedagogicznego, prawnego i psychologicznego dla  24 Uczestników Projektu w Szczytnie.

Harmonogram zad. 2 gr 1 i 2

————————————————————————————————-

Szanowni Państwo,

Poniżej prezentujemy harmonogram wsparcia w formie indywidualnych spotkań z psychologiem w ramach realizacji zadania 1 –Diagnoza sytuacji problemowej, zasobów, potencjału, predyspozycji i potrzeb wraz z opracowaniem ścieżki reintegracji dla 24 Uczestników Projektu w Szczytnie.

Harmonogram